Cały czas się czemuś dziwię. To dobrze – to znak, że nie przechodzę nad różnymi sprawami do porządku codziennego. Tak jak z przejazdem przez Bandurskiego….

Przy Bandurskiego spółka BFI buduje nowe bloki mieszkalne. Domyślam się, że z tego powodu na Bandurskiego – na odcinku między ul. Okólną a aleją Piłsudskiego – powstały utrudnienia. Nie wiem, czy chodzi o budowę kanalizacji. To akurat w tym przypadku nie ma znaczenia. Istotne jest to, że z Okólnej nie można skręcić w Bandurskiego. Uprzedzają o tym stosowne znaki. I cóż z tego. Gdy dziś jechałem ul. Bandurskiego od strony al. Piłsudskiego, z niesmakiem patrzyłem na auta, które mimo zakazów i drogowych utrudnień (jest tylko jeden pas!!!!) z Okólnej za wszelką cenę chciały przejechać w stronę centrum miasta. Na widok nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu gwałtownie dodawały gazu – byle tylko uciec przed tym, którzy prawidłowo nadjeżdżają z przeciwka. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo, gdy wreszcie ruszy budowa kanalizacji w całym mieście. Strach się bać….

Tadeusz_1972

Szkoda, że nie nakręciłem komórką filmu. Następnym razem nie zapomnę… Swoją drogą może warto zainteresować tym przypadkiem naszą policję….