Jako kronikarz wypadków mareckich przeoczyłem (chyba) ciekawe wydarzenia. Ta informacja może zainteresować zwłaszcza młodych rodziców. W środę oficjalnie otwarto Ananasa…

Nie, tym razem nie chodzi o kolejny magiczny sklep (niedawno pisałem wszak o owocarni). W Gazecie MSG znalazłem ulotkę informującą, że przy Moniuszki róg Piłsudskiego ruszyła Strefa Kreatywnej Zabawy (SKZ). Oczywiście dla dzieci. Muszę uprzedzić – nie byłem tam osobiście, skorzystałem natomiast z wirtualnego zaproszenia na stronę www.ananasowo.pl To, czego przede wszystkim na niej brakuje, to zdjęć z wnętrza obiektu. Ale nic straconego – serwis jest jeszcze w budowie i pewnie fotografie niedługo się pojawią.

Organizatorzy SKZ wprowadzili kilka ciekawych usług: po pierwsze, strefę przedszkolaka. Dwa razy w tygodniu odbywają się trzygodzinne zajęcia dla 2-4-latków. Zapewne takie jak w Domotece. Po drugie, kinderbale. Nie trzeba będzie więc już jechać do CH Targówek. Po trzecie, SOS Rodzica. „Jeśli czeka Cię wizyta u lekarza, fryzjera lub musisz załatwić ważną sprawę w urzędzie, zaopiekujemy się Twoim dzieckiem” – obiecują organizatorzy.

Jak się spiszą? Jeśli ktoś z Państwa już korzystał z usług ananasowa.pl, proszę o rzeczowe opinie!