To były cudowne dni. Po ostatnim gwizdku sędziego żałowałem, że to już naprawdę koniec. To dobry czas na rozliczenie ligi typerów. Grono osób, które przewidziało, że Hiszpania zostanie mistrzem Europy, jest zacne. Taki ostateczny wynik EURO 2012 typowali: Marcin Piotrowski, Jacek Orych, Eryk Skłodowski, Arkadiusz Werelich, Paweł Jaczewski, Marcin Brzeziński, Andrzej Motyczyński i Michał Jaroch. Każdej z wyżej wymienionych osób dopisuję trzy punkty. Niestety, nikt nie miał nosa co do wytypowania króla strzelców tej imprezy, a jak się potem okazało – wystarczyło wskazać jedno z sześciu nazwisk. Po trzy gole strzelili Balotelli, Dżagojew, Gomez, Madżukic, Cristino Ronaldo i Torres.

Czas na ostateczną klasyfikację. Zwycięzcą z dorobkiem 7 pkt został Jacek Orych. Sukces tym większy, że radny nie wziął udziału w typowaniu króla strzelców mistrzostw. Tuż za nim po 6 pkt zgromadzili Marcin Piotrowski, Michał Jaroch, Andrzej Motyczyński i Marcin Brzeziński. Wszystkim serdecznie gratuluję!

Skończyło się EURO, ja też postanowiłem pewien etap zakończyć. Dziękuję Wam za te lata i czas, który poświęcaliście na odwiedzanie blogu. Spędziliśmy razem trzy i pół roku. To prawdopodobnie ostatni wpis pod adresem jestemzmarek.pl – post numer 681. Dzięki blogowi udało mi się poznać fantastycznych ludzi, a wraz z nimi uruchomić kilka projektów oraz kilka spraw publicznych załatwić. Dziękuję za wszystkie opinie – jest ich ponad tysiąc, dziękuję za wszystkie odwiedziny – było ich niemal 170 tys.

Za kilkanaście dni domena jestemzmarek.pl przekieruje Was na stronę www.marki2020.pl. To strona stowarzyszenia, którego mam zaszczyt być członkiem. Są tam znakomici ludzie z równie znakomitymi pomysłami. Jedni mówią, że z takimi można konie kraść, a ja – że obwodnicę budować, Św. Mikołaja ściągać lub miasto wspólnie naprawiać.

Na koniec dodam, że nie odkładam zupełnie klawiatury do kąta. Jeśli będę się pojawiać, to właśnie na stronie www.marki2020.pl. A tymczasem za wszystko – DZIĘKUJĘ!