czapka_mikolaj2Już siódmy raz rusza akcja „Św. Mikołaj mieszka w Markach”. Ludzie o wielkim sercu mogą pomóc tym, którzy w życiu nie mieli szczęścia. Do obdarowania jest 137 dzieci. Liczba potrzebujących dzieci rośnie – to zła wiadomość. Ta dobra jest taka, że na szczęście znacznie szybciej rośnie liczba osób chętnych do pomocy. W tym roku oprócz dzieci wskazanych przez OPS w Markach obdarujemy także te, którymi opiekuje się Fundacja Otwarte Serce.

W tym roku ze względu na duża liczbę dzieci jest dwoje koordynatorów: Kasia i Marcin Dąbrowscy. Telefon do św. Mikołaja: 509-191-488 – prosimy dzwonić po 15, bo wcześniej Mikołaj spłaca kredyt na sanie 🙂

Mechanizm pozostał bez zmian: osoba o wielkim sercu kontaktuje się z koordynatorem i wybiera list(y), w których zawarte marzenia chce zrealizować. Potem jest czas na realizację i zapakowanie tych marzeń. Gdy prezent jest gotowy, odbiera go koordynator. Ostatni etap to dostarczenie prezentów – prawdopodobnie będzie to 18.12 w godzinach wieczornych.
Zapraszamy do udziału