Znamy już wszystkich kandydatów na radnych. Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej znalazłem 175 nazwisk. Co ósma osoba trafi do rady… Pamietajmy, wybory już 21 listopada.  

Okręg nr 1 – południowe Marki

Platforma Obywatelska: Bojewski Piotr Jacek, Lukasiak Jacek, Manista Marzena Dorota, Werelich Arkadiusz Adam, Sulich-Chojecka Anna Elżbieta, Skierkowski Tomasz

Prawo i Sprawiedliwość: Święczkowska Danuta Janina, Paciorek Andrzej Hubert, Grabowski Grzegorz, Kur Jolanta Barbara, Pawluk Bohdan, Gałązka Artur, Błoński Kamil, Wojtyńska Teresa Anna, Królik Marta Kinga, Chodkowski Piotr Marek, Kwas Monika Barbara

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze: Chwiłoc-Fiłoc Grzegorz Włodzimierz, Orłowski Jan Waldemar, Dwornikiewicz Katarzyna Izabela, Młodzianowski Grzegorz, Boguszewska Renata, Lis Robert Marcin, Ruszlewski Mirosław, Tankiewicz Robert Sławomir, Krajewski Jerzy, Choroś Bogdan Ryszard, Jaroch Michał Władysław

Krajowa Wspólnota Samorządowa: Przybysz-Piwko Maria Elżbieta, Kroczek Marek Tadeusz, Dąbkowski Bogusław, Mańk Marek, Szubierajski Wojciech Janusz, Krzyżanowska Maria Aurelia, Stefaniak Danuta, Zamęcka Joanna Beata, Chojecka Olga Julita, Jasiński Błażej Adam, Mielczarek Robert, Bychowski Krzysztof Piotr

Lepsze Marki: Ziętara Paweł, Smater Anna Edyta, Nadolska Magdalena, Więcek Edward Przemysław, Lichodziejewska Róża Lidia

Nasze Marki: Fronczek Robert Zbigniew, Bęczkowska Małgorzata Maria, Włodarczyk Marek Andrzej, Starzyńska Grażyna Janina, Kurzepa Paweł, Zaremba Bogusław

Okręg nr 2 – środkowe Marki

PO: Pniewski Paweł, Zdunek Kamila, Gutkiewicz Mariusz Władysław, Sosnowski Adam Leszek, Antczak Franciszek Stefan, Grabowska Paulina Sylwia, Tołwiński Łukasz Piotr, Rusiniak Krystyna Danuta, Kołaczek Krzysztof Andrzej

PiS: Dec Radosław Kamil, Piątek Michał, Perzanowska Karolina Maria, Woźniak Roman Józef, Nowak Aleksandra, Sulmińska Marta, Urbaniak Piotr Andrzej, Grabowska-Nowak Ewelina Kinga, Motyczyński Łukasz, Kudelska Barbara Władysława, Grześkowicz Marek, Zalewska-Zejgler Anna, Grabowski Jerzy, Powirska Mirosława Henryka

MSG: Korotko Ryszard Zenon, Miechowicz Grzegorz Jan, Piotrowski Marcin, Górski Andrzej Bolesław, Pasternak Tadeusz Zenon, Romanowski Radosław Jacek, Kurek Mariusz, Domański Robert, Aszteborska Iwona Katarzyna, Jaźwińska Elżbieta, Chojnowski Paweł

KWS: Brzozowska Elżbieta Agnieszka, Grabowski Maciej, Sowińska Jolanta Barbara, Paciorek Tomasz Sławomir, Łazicki Paweł, Lużyńska Agnieszka, Kania Wiesław Andrzej, Banasik Anna Małgorzata, Kot Jerzy, Jaworski Mieczysław Stanisław, Sobolewski Tadeusz Piotr, Wilkowski Piotr Paweł, Bielecki Waldemar, Werczyński Janusz

Lepsze Marki: Kuran Magdalena Emilia, Reśko-Zachara Marzanna Joanna, Pietrzak-Ziętara Anna Maria, Robaczewski Dariusz, Kalinowski Robert Grzegorz

Nasze Marki: Pietrzak Robert Jan, Pruss Katarzyna, Rogiński Artur, Pietrzak Katarzyna Agnieszka, Ratyńska Katarzyna Wiesława, Paciorek Artur Marian, Felska Aneta

Okręg nr 3 – północne Marki

PO: Boryczko Dariusz Artur, Borkowska Elżbieta, Humięcki Tomasz, Wawrzyszko Dariusz Józef, Pasztaleniec Dorota Renata, Prus Grzegorz, Rogozińska Ewa Janina

PiS: Gawkowski Marek Dariusz, Brzezińska Izabela, Sienkiewicz Tadeusz, Moczulska Barbara Halina, Laskowska Teresa Jadwiga , Pasymowski Michał Piotr, Lech Daniela Krystyna, Jóźwiak Alicja, Lempkowska Wioletta Katarzyna, Klawczyński Adam, Rostek Andrzej Jan, Cedro Krzysztof Zygmunt, Ziemiańska-Dec Katarzyna Stefania, Kwas Kamila Patrycja, Zalewski Grzegorz, Adamczyk Paweł Marcin

MSG: Orych Jacek, Pietrucha Dariusz Sylwester, Szczepanik Andrzej, Borysewicz Maria, Lament Tadeusz Cyprian, Dąbrowski Marcin, Skłodowski Tadeusz, Misior Ewa, Grześkiewicz Sylwester, Malinowska Alicja, Małachowska Iwona, Mikulski Włodzimierz, Krasuska Elżbieta, Grzywiński Grzegorz, Ostasz Szczepan

KWS: Paszkiewicz Urszula Anna, Rżewski Filip Marcin, Trzemecki Bogdan Eugeniusz, Olbryś Alina Maria, Sępoch-Ożyńska Agnieszka, Zaszewski Marek Tomasz, Kierbedź-Jaskólska Dorota, Borzecki Robert, Lesińska Małgorzata Urszula, Trefon Elżbieta, Świniarska Elżbieta, Mąkolski Andrzej Klemens, Pietras Edyta Agnieszka, Barański Konrad, Szczepanowski Marek

Lepsze Marki: Nadolski Andrzej Jan, Kalinowska Bożena Iwona, Lichodziejewski Adam Wacław, Jeziorski Bartosz, Gumól-Lubańska Natalia Bronisława

Nasze Marki: Starzyński Artur Andrzej, Starzyńska Marta Ewa, Szwagulińska Monika Irena, Jędrysiak Kamila, Dziwiński Jan, Zaremba Anna Beata

Reklamy