Ze smuteczkiem zdjąłem z blogu górną ilustrację na blogu z hasłem „Ząbkowska jak nowa”. Niestety, wniosek do budżetu obywatelskiego o remont nawierzchni tej ulicy nie został zaakceptowany. Stało się to, czego najbardziej się obawiałem. Sytuacja własnościowa tej ulicy nie jest niestety klarowna, co blokuje inwestycje (z wyjątkiem napraw bieżących). I to jest główna przeszkoda, by wniosek mógł być poddany pod wrześniowe głosowanie.

Żałuję, ale nie mam do nikogo ani żalu, ani pretensji. Tak niestety jest z wieloma ulicami w naszym mieście. Często jedyny sposobem ich realizacji jest przeprowadzenie długotrwałej procedury ZRID (uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej).

Dziękuję wszystkim, którzy podpisali się pod wnioskiem, dziękuję wszystkim którzy potencjalnie chcieli na niego głosować. I proszę – tak czy owak weźcie udział we wrześniowym głosowaniu. Czekam z niecierpliwością na listę projektów dopuszczonych do głosowania. Na pewno coś z nich wybiorę/wybierzemy! A w przyszłym roku – na pewno coś wymyślę!